بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فانوس آیتی کاملا محفوظ می باشد

ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H

ترمینال GPON هوآوی مدل EchoLife HG8245H

مبلغ کالا :

1,500,000 تومان


هوآوی
نام برند : هوآوی

ویژگی های محصول : 

  • تعداد پورت شبکه (LAN):چهار عدد
  • تعداد پورت USB 2.0:یک عدد
  • تعداد آنتن:دو عدد
+ موارد بیشتر

مدل «HG8245H» از سری EchoLife جزو ترمینال‌های خوش‌ساخت شرکت «هوآوی» (Huawei) است. ترمینال‌های شبکه نوری سمت کاربر (ONTs) برای راه‌کار‌های FTTH، دسترسی پهنای باند بالایی را بوسیله‌ی فناوری GPON برای ادارات و اماکن تجاری کوچک فراهم می‌کند. ONTs سری‌های EchoLife H پورت‌های POTS و FE/GE را با فانکشن سنجش خودکار و دسترسی عملکرد بالا ارائه می‌کنند. HG8245H جزو مدل‌های Plug and Play محسوب می‌شود؛ به‌عبارتی پیکربندی‌ها خودکار و از طریق سیستم مدیریت شبکه انجام می‌شود. اتصالات این محصول شامل 4 پورت LAN، دو پورت RJ45 و یک درگاه USB2.0 است. این ترمینال با دو آنتن خارجی، اتصال وای-فای را نیز برای کاربرانش فراهم ساخته است. همانند دیگر مدل‌ها، EchoLife HG8245H دارای نشانگر‌های LED است؛ این نشانگر‌ها شامل Power، PON، LOS، LAN1, LAN2,LAN3,LAN4, TEL1,TEL2,USB,WLAN و WPS می‌شود؛ با این نشانگر‌ها به آسانی از عملکرد صحیح دستگاه آگاه خواهید شد. در زیر این دستگاه شیار و روی آن سوراخ‌هایی قرار داده شده تا از گرم شدن دستگاه جلوگیری کند و با تهویه‌ی بهتر از کاهش طول عمر دستگاه جلوگیری می‌کند.

مشخصات فیزیکی

ابعاد

28 × 13.5 × 176 میلی‌متر

مشخصات فنی روتر و اکسس پوینت

تعداد پورت شبکه

چهار عدد پورت Lan یک عدد پورت WAN/LAN

تعداد آنتن

دو عدد

تعداد پورت USB

یک عدد

کلیدها

WLAN و WPS

رابط‌های دستگاه
سرعت انتقال داده‌ها
نشانگر LED
امنیت
استانداردها
سایر قابلیت‌ها و توضیحات

مشخصات پورت GPON: Class B+ حساسیت رسیور: -27 dbm طول‌موج: US 1310nm - DS 1490nm انعطاف‌پذیر در Mapping بین پورت GEM و TCONT GPON دارای SN یا پسورد احراز هویت G.984.3 FEC دو جهته مشخصات پورت اترنت: QinQ Vlan دارای محدودیت در یادگیری آدرس‌های مک دارای یادگیری مک آدرس خودکار تطبیقی 10 Mbit/s یا - 100Mbit/s پورت POTS: بیشترین REN برابر با 4 دارای Encoding/Decoding G.711 - G.729A/B و G.722 حالت فکس T.30/T.38/G.711 DTMF تماس‌های اضطراری با پروتکل SIP مشخصات پورت USB: USB2.0 حافظه‌ی شبکه‌ بر مبنای FTP اشتراک‌گذاری File/Print بر اساس SAMBA فانکشن DLNA مشخصات WLAN: IEEE 802.11 b/g/n 2x2 MIMO Antena gain: 5dBi WMM/Multiple SSIDs/WPS نرخ رابط Air: 300 Mbit/s

اقلام همراه
گواهی‌نامه‌ها

نظرات

captcha Refresh
محصولات مشابه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید